Lokalizacja cmentarza

Iwo Fisz        25 kwietnia 2014        2 komentarze

We wcześniejszym wpisie “Memento mori” pisałem o problemach związanych z lokalizacją cmentarzy. Główny problem to kwestia tego czy taka inwestycja wymaga miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego czy też może być zrealizowana również na podstawie decyzji lokalizacyjnej.

Problem okazał się na tyle ciekawy, aby napisać o nim artykuł. W najnowszym numerze Nieruchomości (4/2014) wydawnictwa C.H. Beck znajdziesz artykuł pt. “Lokalizacja cmentarza” autorstwa dr. T. Brzezickiego i mojego. W artykule poruszona jest problematyka dotyczące nie tylko cmentarzy komunalnych, ale i wyznaniowych.

Link do artykułu znajdziesz TUTAJ (dostęp płatny) albo w systemie informacji prawnej Legalis.

Iwo Fisz

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Walterowicz Kancelaria Sierpień 4, 2014 o 09:12

Bardzo ciekawy blog poruszający ważne kwestie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odpowiedz

Iwo Fisz | Blog o zagospodarowaniu przestrzennym Sierpień 4, 2014 o 09:22

Dziękuję i zapraszam do lektury!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: