Nowe publikacje

Kolokwia na aplikacji sprawiły, że mnie piszę na blogu. Co więcej, mniej czasu poświęcam również pisaniu. Przez to wszystko nie zauważyłem nawet, że w ostatnich dwóch numerach Przeglądu Podatków Lokalnych i Finansów Samorządowych ukazały się dwa teksty dr. Tomasza Brzezickiego i moje:

  • numer 10/2012 – Konsekwencje wadliwego oznaczenia strony w postępowaniu administracyjnym i podatkowym,
  • numer 11/2012 – Termin płatności opłaty planistycznej. Glosa do wyroku NSA z dnia 21 czerwca 2012 r., II OSK 606/11. Pisałem o tym wyroku w tym wpisie, ale przemyślenia warto było rozszerzyć i ująć w glosę.

Zapraszam do lektury!

Iwo Fisz

Iwo Fisz
Podobne artykuły

3 Komentarze do tego wpisu post

  1. Gratuluję publikacji! Czy to przyczynek z myślą o doktoracie? 😉

  2. […] jest ugruntowane. W Przeglądzie Podatków Lokalnych i Finansów Samorządowych można przeczytać glosę dr. T. Brzezickiego i moją na […]

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Szanuję Twoją prywatność – Twoje dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail.

W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.