Nowe publikacje

Iwo Fisz        17 listopada 2012        3 komentarze

Kolokwia na aplikacji sprawiły, że mnie piszę na blogu. Co więcej, mniej czasu poświęcam również pisaniu. Przez to wszystko nie zauważyłem nawet, że w ostatnich dwóch numerach Przeglądu Podatków Lokalnych i Finansów Samorządowych ukazały się dwa teksty dr. Tomasza Brzezickiego i moje:

  • numer 10/2012 – Konsekwencje wadliwego oznaczenia strony w postępowaniu administracyjnym i podatkowym,
  • numer 11/2012 – Termin płatności opłaty planistycznej. Glosa do wyroku NSA z dnia 21 czerwca 2012 r., II OSK 606/11. Pisałem o tym wyroku w tym wpisie, ale przemyślenia warto było rozszerzyć i ująć w glosę.

Zapraszam do lektury!

Iwo Fisz

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Krzysztof Lehmann Listopad 17, 2012 o 22:56

Gratuluję publikacji! Czy to przyczynek z myślą o doktoracie? 😉

Odpowiedz

Iwo Fisz Listopad 18, 2012 o 11:06

Krzysztof, to oczywiście kwestia przyszłości, ale nie mówię nie :).

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

{ 1 trackback }

Poprzedni wpis:

Następny wpis: