Opłata adiacencka z tytułu podziału nieruchomości stanowiącej przedmiot współwłasności

Zapraszam do lektury aktualnego numeru Przeglądu Podatków Lokalnych i Finansów Samorządowych (8/2012), gdzie znajdziesz artykuł pt. Opłata adiacencka z tytułu podziału nieruchomości stanowiącej przedmiot współwłasności, autorstwa r. T. Brzezickiego i mojego!

Iwo Fisz

Iwo Fisz
Podobne artykuły

Komentarz do tego wpisu post

  1. […] Opłata adiacencka może być problemem dla każdego, kto przymierza się do podziału swojej nieruchomości. Inaczej niż przy rencie planistycznej, może ona zostać wymierzona w sytuacji, gdy nie dochodzi do zbycia nieruchomości. […]

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Szanuję Twoją prywatność – Twoje dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail.

W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.