Jak zablokować budowę

Iwo Fisz        29 października 2012        3 komentarze

Z ciekawości wpisałem w Google hasło jak zablokować budowę. Najlepsza na świecie wyszukiwarka podpowiada od razu, co jaką budowę chodzi – wiatraka, bloku, sąsiada, stacji bazowej.Wynik – 585.000 wyników. 

Internauci szukają zatem nie tylko pomocy przy realizacji inwestycji, ale również chcą wiedzieć, jak zablokować budowę niechcianego przedsięwzięcia. Względy są różne – budowa sąsiada będzie w ich ocenie szpecić krajobraz, obawiają się, że budowa wiatraka będzie zagrażać ich zdrowiu itp.

O tym, że temat jest istotny, świadczy też artykuł w Rzeczpospolitej (dostęp niestety limitowany).

Z różnych względów, nie będę na forum publicznym pisać o różnych sposobach, które prowadzą do zablokowania – na pewien czas lub trwale – możliwości realizacji inwestycji.    Obecne przepisy prawa dostarczają jednak wielu możliwości, które pozwalają zablokować budowę niechcianego obiektu.

Iwo Fisz

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Agnieszka Stach Listopad 7, 2012 o 14:38

Następnym razem, gdy będzie Pan ciekaw czeka szukają internauci dużo bardziej polecam https://adwords.google.com/o/KeywordTool. Przecież wyniki wyszukiwania nie określają popytu, tylko podaż 😉 Pozdrawiam

Odpowiedz

Iwo Fisz Listopad 8, 2012 o 07:44

Pani Agnieszko, oczywiście ma Pani rację. Sprawdzałem tę frazę na Google Keywords, ale bez efektów. Bardziej chodziło mi jednak o skalę zjawiska, niż o dokładną ilość trafień. Pozdrawiam!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

{ 1 trackback }

Poprzedni wpis:

Następny wpis: