Blog Roku 2012 # 2

Iwo Fisz        02 lutego 2013        6 komentarzy

Konkursu na Blog Roku nie wygrałem, ale nic nie szkodzi – nie po to prowadzę bloga, żeby wygrywać konkursy.

Nie zmienia to faktu, że dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali!

Iwo Fisz

{ 6 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Bartek Luty 14, 2013 o 16:15

Od kilku lat przyglądam się tej akcji, zawsze jest wokół niej tyle samo kontrowersji… Niewiele straciłeś 😉

Odpowiedz

Iwo Fisz Luty 18, 2013 o 20:24

To fajna okazja, aby zobaczyć, o czym piszą inni :).

Odpowiedz

Monika Luty 18, 2013 o 14:54

U mnie po wysłaniu sms na bloga Iwo Fisz pojawił się sms zwrotny że “został dostarczony, ale nie rozpoznany. Wysyłając go ponownie wpisz właściwą treść” Być może to jedna z przyczyn.
Ja ze swej strony polecam bloga, korzystam.

Odpowiedz

Iwo Fisz Luty 18, 2013 o 14:58

Pani Moniko!
Dziękuję za chęć oddania na mnie głosu, ale konkurs w tym roku już się zakończył – zapraszam do głosowania w konkursie na Bloga Roku 2013 :).

Odpowiedz

Monika Luty 18, 2013 o 18:15

Głos oddawałam, czy też usiłowałam 01.02.2013r.

Powodzenia w 2013r. 🙂

Odpowiedz

Iwo Fisz Luty 18, 2013 o 20:40

Pani Moniko, mam nadzieję, że w przyszłym roku system zadziała poprawnie :). Pozdrawiam!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: