Szkolenie w Warszawie 13 marca 2013 r.

Iwo Fisz        05 lutego 2013        2 komentarze

Prowadząc bloga o zagospodarowaniu przestrzennym, zajmuję się również takimi kwestiami związanymi z urządzeniami przesyłowymi. 13 marca 2013 r. będę miał przyjemność prowadzić w Warszawie fragment szkolenia pt. “Urządzenia przesyłowe – obecny stan prawny oraz projekt ustawy o korytarzach przesyłowych“.

Główną cześć szkolenia prowadzić będzie mec. Piotr Zamroch, autor bloga Przesył Energii, specjalizujący się w tematyce urządzeń przesyłowych, który przedstawi tematykę roszczeń związanych z posadowienie i eksploatacją urządzeń przesyłowych, ich dochodzenia na drodze sądowej, ustanowienia służebności przesyłu i obrony przed zarzutem zasiedzenia służebności.

Moim udziałem będzie część poświęcona projektowi ustawy o korytarzach przesyłowych  i istotnych zmianach, które ma wprowadzić ta ustawa w regulowaniu praw do gruntu do urządzenia przesyłowe.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!

Więcej o szkoleniu możesz przeczytać na stronie Centrum Szkoleniowego FRR.

Iwo Fisz

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Bartek Luty 14, 2013 o 16:14

Zapowiada się ciekawie. Obecność obowiązkowa 🙂

Odpowiedz

Iwo Fisz Luty 18, 2013 o 20:25

Serdecznie zapraszam – korytarze przesyłowe, jeśli wejdą w życie, znacząco zmienią zasady pozyskiwania praw do gruntu pod urządzenia przesyłowe.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: