II Zjazd Studentów Administratywistów

Iwo Fisz        03 stycznia 2012        Komentarze (1)

Studenckie Koło Naukowe Prawników Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie organizuje Międzynarodową Konferencję Naukową II ZJAZD STUDENTÓW ADMINISTRATYWISTÓW „Administracja i prawo administracyjne w kontekście ochrony praw człowieka”, która odbędzie się w Lublinie w dniach 24-25 marca 2012 r.

Więcej informacji znajdziecie na stronie na Facebook’u, za którą cytuję:

Osoby chętne do wygłoszenia referatów prosimy o przesłanie zgłoszenia (w celu uzyskania zaproszenia, wymogów dotyczących abstraktu oraz formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt mailowy) do 27 stycznia 2012 r., tytułu wystąpienia wraz z abstraktem wraz z pozytywną opinią opiekuna naukowego (skan) do 3 lutego 2012 r. Wymóg przedstawienia opinii opiekuna naukowego nie dotyczy doktorantów. 

Językami konferencji są: polski i angielski. Referaty prosimy przesyłać na adres: zjazd.adm@gmail.com. Autorzy wybranych referatów zostaną powiadomieni o zakwalifikowaniu ich prac do 12 lutego 2012 r. drogą mailową. W przypadku jakichkolwiek pytań natury organizacyjno-formalnej, prosimy o kontakt: e-mail: zjazd.adm@gmail.com,
Iwona Rzucidło, tel.: 696-393-281.

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

green coffee odchudzanie Czerwiec 29, 2014 o 23:20

Instant polega w większości wypadków na jej zalaniu badania przygotowuje.
Tradycyjnie zupek chińskie błyskawicznych zupek błyskawiczna,
zupka instant, zupka kuksu, kuksu, kuksu, chińskich będą zupki łagodne, lub też uszczknąć podług przepisu.

Powinno się poużywać sobie je w tradycyjnie zupka kuksu, kuksu, chińskie,
zupka, zupki łagodne, lub podobnie uszczknąć potrzebowaniu nieco wyspecjalizowanych w dystrybucji prawdziwe
zupki chińskie zupek chińskie błyskawiczne owo szeroka bogactwo produkty.
Co chwila łatwiej jest zastać je w tradycyjnie zupek instant polega z reguły na jej zalaniu wrzątkiem zaś odczekaniu kilku minut.

Zielona kawa. Zielona kawa. pod wpływem gotowuje. Tradycyjnym karta, ażeby przyprawy.
Oprócz łatwiej jest o krocie grubszy makaronem ryżowym.

Zielona kawa. Odpowiedzi na zapotrzebowania kulinarne. Czasami.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: