Zmiany, zmiany, zmiany…

Iwo Fisz        07 listopada 2011        3 komentarze

… mówił Stanisław Tym do  Krzysztofa Kowalewskiego w “Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?”.

Już niedługo blog przejdzie gruntowną przemianę – zmieni się tematyka oraz wygląd (choć blog nadal będzie oparty na WordPressie). Blog nadal będzie poświęcony prawu administracyjnemu, ale nowym tematem bloga będzie:

planowanie i zagospodarowanie przestrzenne.

Specjalizacja bloga  przyniesie bardziej szczegółowe rozważania, trafniejsze odpowiedzi i ciekawsze problemy. Już niedługo!

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Krzysztof Lehmann Listopad 9, 2011 o 21:14

Przyjmuję tą deklarację ze smutkiem, mimo, że zostałem uprzedzony o takich krokach. Dlaczego ze smutkiem? Ponieważ planowany zakres bloga, będzie na pewno w mniejszym stopniu poruszał tematy w zakresie moich zainteresowań (prawa nowych technologii). W obecnej formie pojawiały się tematy dotykające tej dziedziny.

Niemniej teksty będę czytał, zawsze warto dowiedzieć się czegoś nowego 🙂

Trzymam kciuki!

Odpowiedz

Iwo Fisz Listopad 10, 2011 o 18:23

Krzysztof – mam nadzieję, że nie masz powodów do smutku :). Informatyzacja i e-administracja jest nieunikniona.

Dlaczego nie ma elektronicznych rejestrów decyzji o warunkach zabudowy? Dlaczego nie ma spójnego systemu ewidencjonowania miejscowych planów? Map, które ukazywałyby precyzyjnie treść miejscowego planu dla danej działki?

To wszystko (mam nadzieję) przed nami. O wszelkich e-nowinkach w zagospodarowaniu przestrzennym będę pisał.

Odpowiedz

Krzysztof Lehmann Listopad 10, 2011 o 21:26

Trzymam za słowo 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: