konferencja naukowa “Proces inwesytycjno-budowlany” na UJ

Iwo Fisz        09 lutego 2012        Komentarze (1)

Dziś zapraszam na konferencję naukową, na którą wybieram się w kwietniu 2012 r.: “Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego – Sekcja Prawa i Postępowania Administracyjnego oraz Sekcja Prawa Ochrony Środowiska mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję: Proces inwestycyjno – budowlany – administracyjnoprawne wyzwania dla ustawodawcy, która odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia 2012 r. w sali konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej, przy ul. Oleandry 3 w Krakowie”

Termin na zgłaszanie to 10 marca 2012 r. Więcej informacji o konferencji znajdziecie na fanpage’u wydarzenia. Do zobaczenia w Krakowie!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

{ 1 trackback }

Poprzedni wpis:

Następny wpis: